Третя світова війна в 2020 році

Складні політичні відносини з Росією, загострення ситуації на Донбасі провокують можливість початку третьої світової війни.

Наближаючись до 2020 року, актуальним стає питання: очікується третя світова війна в 2020 році і до яких катаклізмів готуватися жителям України. Зробити будь-які припущення сьогодні складно, оскільки майбутнє країни залежить від безлічі факторів.

Коллаж будет ли Третья мировая война?

Однак, грунтуючись на припущеннях екстрасенсів, політиків можна передбачити певний розвиток подій.

Думка експертів

Аналітичні зведення військових експертів показують, що потенціал модернізації військової техніки Росії зростає з кожним роком. Це говорить про те, що держава готова не тільки до захисту, а й проведення певних операцій.

Танкова армія знаходиться в кращій формі, готова до будь-якого вирішення подій. Тому, у разі загострення відносин з Америкою (яка не поступається за військовим потенціалом), початок війни можливий. І Росія готова дати відповідь відсіч.

Загострення відносин РФ і України, змушує країни захищатися. Незважаючи на курс України в Європу, вона не встигне завдати потужного удару Росії і їй доведеться змиритися з поставленим Росією сценарієм.

Війна чи мир – чого очікувати

У 2019 році перспективи протистояння України і Росії розглядалися як реальні. На порозі 2020 року ситуація трохи змінилася. Останні політичні прогнози показали, що з вибором нового президента, ситуація зі сходом України (Донбасом) почала змінюватися в позитивну сторону.

Карта возможных военных действий в мире

Відвід армії України з Луганської області, можливість розгляду питання легалізації російської мови на території Донбасу, свідчать про серйозні зміни. Тим не менш, ситуація залишається напруженою, і її відстежують країни Європи і Америка.

Якщо Україна налагодить відносини з Росією, можливий новий скандал, і чим він обернеться, передбачити неможливо. Навіть у кращих перспективах Росія про Третю світову війну не збирається бути її ініціатором.

Однак, якщо це трапиться, і наступ стане реальним, окупувати Європу повністю РФ не вийде. В кращому випадку буде захоплена частина території. Відсутність достатніх військових ресурсів у НАТО змусить їх змиритися з ситуацією.

Читайте так же:  Biss ключі для всіх каналів в Україні на 2021 рік

Головні вороги РФ і України

Головним ворогом України на сьогоднішній день є РФ, яка захопила Крим і територію Донбасу. З точки зору РФ, головним ворогом є США. Не виключено, що одним з ворогів стане Китай. Причини таких припущень полягають в наступному:

  • За доброзичливістю, держава Китай також нарощує військовий потенціал.
  • Агресія американців по відношенню до Китаю може призвести до прийняття необдуманих рішень.

Незважаючи на вдосконалення технічної сили держав і нестабільне політичне становище в Україні, передбачення старців про третю світову війну стверджує, що критичної ситуації в світі не буде. Країни знайдуть шляхи вирішення конфлікту і не допустять зникнення населення з планети Земля.

Інформаційна ж війна залишиться і розтягнеться на багато років. Вона стане вирішальною при вирішенні конфлікту двох могутніх ядерних держав.

Міфи про третю термоядерну війну

Думка деяких експертів зводиться до того, що на порозі 2020 року нас населення України охоплено панікою з приводу початку третьої світової війни.

Военная техника в боеготовности

Найпопулярніші міфи зводяться до наступного:

  1. Термоядерна війна не може початися, оскільки вона нікому не вигідна. Глобальна війна і конфліктування країн цікаво виключно фашистам.
  2. Якщо буде третя світова війна в 2020 році, вона триватиме недовго, оскільки протягом тижня країни зрозуміють помилку і помиряться. Щодо військових дії можна сказати, що вони триватимуть довго, приблизно кілька десятиліть. Ситуація призведе до вимирання людей на Землі. Їх залишиться не більше 300 млн. чол.
  3. Якщо буде війна, населення планети вимре повністю. Радіоактивна зима і опади вб’ють все живе.
  4. Війна неминуча, але вона не торкнеться України. Виходячи з поповнення запасів зброї, вона повинна початися завтра. Однак, це не входить в плани Китаю. Якщо сьогодні запас ядерної зброї був обмежений укладенням договору двох країн, в 2020 році ситуація може змінитися, і він збільшиться на 37% в порівнянні з показниками 2013 року.
  5. Фашистам наплювати на політичну ситуацію в світі. Вони готові на все, щоб взяти владу у власні руки.
Читайте так же:  Характерные черты госзакупок в Украине и за рубежом

Багато жителів України впевнені, що війна може початися в будь-який момент і матиме випадковий характер.

Передбачення: Ванга про третю світову війну на 2020

Минуло більше 24 років з моменту смерті відомої ясновидиці. А її передбачення досі збуваються. Доторкнувшись до людини, провісниця вміла побачити майбутнє і захистити його від неосмислених дій.

Особливу увагу Ванги було приділено 21 століттю. Зокрема, практично в хронологічному порядку вона описала події, які відбудуться після її смерті. Тому відповісти на питання чи буде 3 світова війна в 2020 році, для неї не становило труднощів. У своїх прогнозах особливу увагу вона приділяла 2020 році.

Виходячи з її слів, цей період був вирішальним кордоном історичних подій. Вона говорила, що починаючи з 2020 року, по всій планеті запанує хаос. Влада втратить колишнє значення. Єдиною державою, яка залишиться цілісною стане Росія.

З моменту приходу нової влади в Україну, Країна візьме курс на захід. Перші покращення українці відчують не скоро. Однак, вони не за горами. Згодом Україна відновить свої кордони і до неї приєднається Донбас. Ближче до кінця 2020 року Україну чекає нормалізація відносин з РФ, і кров поступово піде з її території.

Виходячи з цього, Ванга про Третю світову війну на 2020 рік не веде й мови. Вона говорила, що буде дуже важко, але це все пройде, залишаться сильні.

Резюме

Питання початку Третьої світової війни, як і раніше залишається відкритим. Передумови для її початку існують. Однак, реальна ситуація показує, що вони вирішувані, і країни можуть знайти порозуміння. Україна залишиться цілісною державою, міць і економіка якої стабілізується ближче до 2020 року.

Читайте так же:  Таможенный калькулятор в 2018 году в Украине

Оставьте комментарий