В’їзд в Україну для росіян в 2021 році

Державна прикордонна служба України сформувала перелік обмежень, умов, якщо це в’їзд на Україну для росіян у 2021 році та інших іноземців, а також регламентує деякі зміни в документах. Це стосується не тільки мети поїздки, але також тимчасових обмежень на перетин кордону з Україною, у зв’язку зі світовою пандемією.

в'їзд на Україну для росіян

Подорож, відрядження по території країни допускаються з урахуванням, виконанням певних умов і наданням необхідного пакету паперів.

Хто може в’їхати в країну?

Всі законослухняні громадяни під час візиту можуть відвідати Україну, але слід враховувати, що країни будуть розділені на червоний зелений списки, для них будуть істотно відрізнятися правила в’їзду. Але, для віх без винятку, поки в світі” вирує ” коронавірус необхідно обов’язково страховка.

Тест на коронавірус і подорож в Україну

Щоб безперешкодно відвідати Україну необхідно проходити тест на COVID-19 або в якості альтернативи може бути запропонована владою 14 денна обсервація. Для контролю та обліку ізоляції будинку, а також для отримання необхідних відомостей, на Україні функціонує додаток “Дій вдома”, яке є рекомендованим для туристів із зеленого списку і необхідним для тих, хто приїхав з країн, занесених до списку червоної категорії.

Актуальний список, в який внесені країни червоної і зеленої зони оновлюється 1 раз в тиждень, За цим необхідно строго стежити, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, якщо планується в’їзд в Україну для росіян на машині.
На сьогоднішній день потрапити на територію України можна за коштами міжнародних авіаперельотів або проходячи через наземний контрольно-пропускний пункт.

Хто може відвідувати Україну в 2021 році?

В якості перестраховки з початку жовтня минулого року діє перелік осіб, яким дозволено в’їзд:

1. Безпосередньо громадяни України.

2. Ті, кому необхідний додатковий захист від переслідувань, дій влади і т. д.

3. Ті, хто отримали статус біженців або вимагає політичного притулку.

Читайте так же:  Документы нужны для продажи квартиры в Украине в 2021 году

4. Іноземці проживають (працюють) на території України на ПМЖ незалежно від наявності громадянства або ВЖ.

5. Особи, які приїжджають з країн з різною епідеміологічною ситуацією, за умови виконання правил в’їзду.

Всі громадяни, перерахованих категорії зобов’язані надати інспекторам-прикордонникам пакет документів для перетину кордону країни, росіянам потрібна попередня реєстрація для в’їзду в Україну.

Правила в’їзду для росіян

Для осіб з громадянством РФ на сьогоднішній момент не потрібна спеціальна Віза вона між країнами діє без візовий режим, вони зобов’язані мати паспорт російського громадянства, кожного в’їжджає будуть ретельно перевіряє працівники Служби безпеки України, працівники МВС і безпосередньо прикордонники.

Який термін можна перебувати в країні?

Згідно з новим законодавством України громадяни Російської Федерації максимально можу приїхати на 90 днів, не 180 днів з дати першого в’їзду.
Які потрібні папери?
В обов’язковому порядку, як росіянам, так і іншим іноземцям потрібно зібрати пакет документів, щоб гарантовано не зіпсувати свою відпустку на Україні:

1. Квитки в обидва кінці, це буде гарантією повернення на батьківщину.

2. Нотаріально завірене Запрошення в оригіналі, якщо мета поїздки візит до родичів або друзів.

3. Туристична путівка або ваучер, з підтвердженням оплати, якщо подорож походить від туристичної організації або громадянин приїхав на лікування в санаторій.

4. Обов’язково бронювання житла, в хостелі або готелі, з підтвердженням харчування на території України.

Чи потрібне запрошення для в’їзду в Україну в якій формі, і в яких випадках це необхідно? Якщо турист проходить кордон, як фізособа Інспектора зажадають гарантійний лист, запрошення який буде завірено нотаріусом, і буде вказана метою візиту громадянина, фінансові зобов’язання безпосередньо виїжджає, приймаючої сторони, а також особисті дані приймаючого громадянина України.

Важливо, що буде потрібно підтвердження платоспроможності росіян, тобто мати готівкою або на банківській картці мінімальну грошову суму в національній валюті. Конкретний розмір “фінансових гарантій” мандрівника залежить від періоду перебування в країні, а також від розміру ПМ, який на дату приїзду встановлений в Україні.

Особливості процедури

Всім росіянам, крім малюків, підлітків молодше 18 років, на пропускних пунктах з Україною потрібно пройти процедуру огляду відбитків пальців.
Раніше також було потрібно внести інформацію в міграційну карту, але сьогодні це правило скасували. Прикордонники запропонують росіянам розповісти про цілі приїзду в “колись дружню країну”, підтвердити всі документи, і пройти невелику особисту співбесіду.

Читайте так же:  Новые мелодрамы 2018 года в Украине

У зв’язку з важкою військовою ситуацією між Україною і Росією, в’їзд на Україну для росіян в 2021 році 16-60 років пов’язаний з особливо ретельним оглядом і перевіркою.

Країни поділені на зони

Міністерство охорони Здоров’я сформувало список країн, що входять в червону, зелену зони, а також передало прикордонним службам санітарні рекомендації для контролю проїзду всередину країни.

Країна “червоної зони” – це перелік держав, в яких показник поширення вірусу, більше 55 випадків на 100 000 чоловік, при цьому, максимальний рівень повинен бути не більше, ніж в Україні.

Відповідно країни з “зеленим кольором”, ті в яких кількість хворих істотно менше зазначеного граничного значення.

МОЗ України систематично оновлює інформацію з різних країни світу особливо після відкриття міжнародних контактів.

Важливо! На сьогоднішній день, такі дивні як США, Молдова, Франція, Бразилія залишаються в червоній зоні. Росія, Італія, Польща, Білорусь, Хорватія увійшли до зеленого списку країн.

Країни червоної зони

Для країн “червоного кольору”, з яких приїжджають іноземці в країну діють певні норми. Виходячи з відповідного законодавства при переході українського КПП, туристам буде запропоновано оформити обов’язковий поліс медстраховки, який покриває захворювання COVID-19. Це необхідно якщо громадянин на території України захворіє коронавірусом, країна не буде зобов’язана лікувати його з державного бюджету.

Обов’язково проходження самоізоляції при приїзді терміном на 14 днів. Це можна пройти вдома або в спеціалізованому медичному закладі. При ізоляції в домашніх умовах необхідно буде встановити спеціальний додаток. В Україні хворим або проходять обсервацію в медустановах буде запропонований якісний догляд. Також приїжджим з країн з невеликою кількістю хворих буде запропоновано зробити тест ПЛР.

Украинская армия 2021 года

Країни зелений зони

В такому випадку медична страховка, що покриває хворобу “КОВІД-19” обов’язкова, також туристам буде запропонований відповідний тест. Але, якщо мова йде про людей з низьким рівнем поширення хвороби це буде не обов’язковим, а рекомендованим умовою.

Читайте так же:  Параметры спутниковых каналов в Украине

У 2021 році Інспектора ПСУ не пропускають осіб іноземного громадянство, які не мають необхідний зразок страховки. У медліст повинні бути прописані витрати на лікування короновірусу.

Єдині хто можуть не виконувати запропоновані правила в’їзду в Україну для громадян Росії, немає необхідності проходити всі необхідні карантинні заходи – це транзитні перевезення через територію України. Така можливість з’явилася ля іноземних громадян відносно недавно. Щоб не виконувати обов’язковий аналіз на коронавірус “транзитники” зобов’язані виїхати з території країни не пізніше 2 днів.

Додаткова інформація

Правила в’їзду постійно змінюються, але не тільки у зв’язку з військовим конфліктом між Україною і Росією, по всьому світу “вирує” коронавірусом, тому щоб на кордоні не потрапити в незручну ситуацію слід заздалегідь моніторити правила і останні урядові постанови.

нова система оплати праці

Щодня мінливе законодавство встановлює нові обмеження на в’їзд, тому дати гарантії ніхто не може. Щоб володіти максимально точними даними і не зіпсувати собі поїздку, знати, які потрібні документи для в’їзду в Україну для росіян в 2021 році слід звернутися на гарячу лінію Держприкордонслужби або вивчити дані на офіційному сайті.

Оставьте комментарий