Важливі передбачення Мессінга на 2022 рік для України

Передбачення Мессінга для України та багатьох інших країн збувалися вже не раз, а тому багато хто вірить в правдивість слів і очікують в наступаючому 2022 році саме того, про що він говорив. Варто розглянути найбільш важливі передбачення від Мессінга для України на 2022 рік.

Найбільш важливі передбачення від Мессінга для України на 2022 рік

Як почнеться 2022? Чого очікувати?

Варто нагадати, що Мессінг є астрономом, а тому всі передбачення розписані і побудовані виключно в залежності від стану і розташування планет в конкретні періоди. Так, початок 2022 року для України виявиться найбільш сприятливим, не очікується серйозних потрясінь або появи проблемних показників.

Юпітер, який вважається досить сприятливою планетою, розташований в 10 будинку солярної карти, має обнадійливий привабливий зовнішній вигляд, а тому очікується хороша перспектива на перше півріччя наступаючого року. Також планета має і деяке відношення і до 7 Дому, що несе хороші вісті і говорити про допомогу з боку світової спільноти. На початку року очікується поєднання Місяця і Плутона, то обіцяє вже фінансову стабільність для країни, а також говорить про можливе підвищення рівня доходів.

Варто звернути увагу і на сприятливі розташування 8 будинку солярної Кати, а також на плутоній, який наповнений гармонією – такі показники вже говорять про можливе поліпшення стану країни за рахунок інших країн і співдружностей. Так, наприклад, може спостерігатися фінансова допомога з боку дружніх країн.

Мессінг про Україну на початок 2022 року говорив тільки хороше, відзначав поліпшення стану економіки і становища країни на світовому рівні.

Однак варто сказати і про наявність певного нюансу, який також пов’язаний з першою половиною 2022 року. Місяць, яка розташована вдало і обіцяє фінансові поліпшення, має певний зв’язок з Нептуном, який є знаком скритності і таємниці. Тобто велика ймовірність появи тіньової економіки, внаслідок чого значна частина грошових коштів не буде потрапляти безпосередньо в країну для її розвитку, а буде йти з неї різними обхідними шляхами. При відсутності контролю над станом надходять коштів економіка може підірватися.

Читайте так же:  Предсказания о том что ждет Украину в 2018 году

А що можна сказати про другу половину 2022 року?

А ось з серпня прогноз Мессінга для України на 2022 рік стає вже не таким позитивним і радісним, так як з цього місяця варто очікувати появу певних проблем і негараздів, які можуть сильно похитнути стан країни і всіх її систем.

Передбачення від Мессінга для України на 2022 рік

Якщо порівняти даний період з усіма попередніми, то в другій половині року відзначається сильне підвищення кризових показників, внаслідок утворення «Великого Хреста» між планетами Уран, Сатурн, Венера, Плутон і Місяць. При всьому цьому розташування найбільш негативних планет на найвдаліше – на кутах солярної карти, що тільки погіршує ситуацію, робить її ще більш негативною і негативною.

Уран і Марс розташовуються в 10 будинку, який має пряме відношення до урядового складу і державної політики країни, їх статусу і значущості в житті суспільства. Розташування урану в 10 будинку говорить про високий ризик появи проблем і розбіжностей всередині урядового апарату і передбачає можливі зміни, які виявляться радикальними і несподіваними для жителів країни.

Що стосується Марса, то тут ситуація не краща, так як ця планета в 10 будинку говорить про збільшення кількості конфліктів і розбіжностей, який також торкнутися уряду, зокрема його верхівки. Також можуть з’явитися подібні проблеми і у досить заможних людей країни. В результаті численних конфліктів може відбутися руйнування політичних об’єднань, що негативно позначиться на стані країни. Також варто відзначити, що суперечки можуть бути і між окремими високопоставленими особистостями, що вкрай негативно позначиться на їх статусі в країні.

Читайте так же:  Ведьма Ольга об Украине на 2018 год

В результаті з серпня 2022 року можуть початися серйозні зміни у владі України, які не тільки спричинять за собою певні перетворення і можливі перевороти в урядовому апараті, але також негативно позначаться на стані народу і його становищі.

Що стосується інших планет Великого хреста, то вони також говорять не про самих райдужних перспективи і зміни. Так, Сатурн є планетою, яка обіцяє складності і проблеми, які можуть торкнутися абсолютно будь-яку частину життя і діяльності країни. Так як ця планета певною мірою перетинається з Місяцем, яка виражає народні маси і діяльність народу, то можуть спостерігатися певні суспільні хвилювання, причиною яких стане погіршення життя людей.

Особливо сильно постраждає робочий клас, який становить основну масу від населення країни, а тому владі варто проявити особливу уважність і акуратність по відношенню до громадськості. Уран також говорить про зміни і революції.

Виходить, що передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2022 році, виявляються позитивними тільки до середини року.

Оставьте комментарий