вибори в Україні в 2021 році

Місцеві вибори в Україні заплановані на осінь 2020 року. Відомості експертів показують, що ситуація може змінитися в будь-який момент і захід може змінитися. Тому інформація, коли в Україні на 2021 рік, дата і час стане відомо пізніше. Сьогодні Уряд разом з депутатським корпусом відмовляється виділяти гроші на місцеві та парламентські вибори. Вони вважають, що боротьба з пандемією займає лідируючі позиції. І саме цим має займатися уряд сьогодні.

вибори в Україні заплановані

Вибори в Україні в 2021 році-обіцянки

Депутати від партій “Слуги народу» і” європейська солідарність ” опублікували документ, в якому вказані плани на майбутнє. Замість запланованих 2,5 млрд. грн. наступного року планується затратити не більше половини суми. Тому, вибори в Україні в 2021 році поставлені під загрозу. Відсутність грошей у державній скарбниці і небажання чинного уряду йти з влади є головними причинами збою заходу.

Спростовувати припущення експертів ніхто не збирається. Ситуація, що склалася – сумна, і це розуміє кожен українець, починаючи від трудяги і закінчуючи держслужбовцем. Відсутність 2 млрд. грн. каже, що ситуація в економічному плані гірша порівняно з 2014 роком.

За попередньою інформацією місцеві вибори в Україні 2021 можуть не відбутися через вторинний спалах коронавірусу, який очікується на вересень цього року. Якщо таке трапитися, говорити про економічну стабільність стане складно. Що буде в 2021 році залишається для всіх загадкою. Відомо одне, що за відсутності дій з боку влади країну очікує економічна криза.

Ймовірність проведення виборів 2021

Для проведення виборів у місцевих органах влади необхідні конституційні зміни в законодавчих актах. У них зазначено, що вибори повинні проводитися раз на 5 років в останню неділю другого осіннього місяця. Для їх скасування потрібно 300 голосів депутатів. Експерти впевнені, що захід буде перенесено ще на рік, а про дострокові вибори в Україні мріяти не варто.

По сьогоднішній момент інформації про скасування виборів не надходило.

Читайте так же:  Тарифи 2021 Водафон (Vodafone) в Україні

Ситуація може змінитися в будь-який момент. Якщо оголошення буде зроблено, країну очікує:

  • розчарування народу;
  • тотальна ізоляція країни до ближче до осені;
  • брак грошей у державній скарбниці.

Спалах коронавірусу спричинить за собою закриття підприємств, відсутність грошей на вибори, підвищення соціальних допомог. Кількість безробітних може збільшитися до максимуму.

“Слуги народу” налаштовані проголосувати за скасування місцевих виборів. Опозиція дотримується іншої точки зору. Вони впевнені, що вони повинні проходити відповідно до вимог Конституції, незалежно від складності життя народу. Коли закінчиться пандемія і карантин ніхто не знає. Він може розтягнутися на кілька років. Тому затягувати і змінювати що-небудь в законодавстві не варто.

вибори в Україні

Якщо вибори відбудуться-що буде далі?

Досвід попередніх років показує, проведення місцевих виборів можливе тому не виключено, що наступні парламентські вибори в Україні 2021 пройдуть дуже скоро.

Якщо уряд прийме закон Про проведення референдуму, на розгляд Верховної Ради можуть бути винесено кілька питань. Одним з них є поєднання місцевих виборів з парламентськими. Наскільки реалістичними вони стануть залежати від політичної та економічної ситуації в країні. Не виключена повне перезавантаження уряду і країни в цілому. Невідомо як економічна криза вдарить по народу і що станеться далі.

Як стало відомо, фінансування місцевих виборів не очікується, але цього замало для винесення припущень про повне скасування заходу. Політики, партійні організації та приватний бізнес готові надати власні кошти для зміни ситуації в країні. Звичайно, кампанія може бути скромною, в порівнянні з попередніми роками. Але вибори відбудуться. Відмовитися від них можна єдиним способом: всі 300 депутатів підтримають скасування виборів одноголосно і будуть внесені зміни до Конституції.

Читайте так же:  Прогноз нерухомості України на 2021 рік

Ситуація в країні сьогодні

В Україні спостерігається складна економічна ситуація. Велика частина народу і деякі депутати відмовляються вірити обіцянкам Зеленського. Останньою краплею терпіння стала брехня президента при декларуванні доходів і власності. Опозиція вважає довіряти президенту який бреше народу не можна. Вони наполягають на достроковій відставці і проведення низки інших заходів, які повністю змінять напрямок країни. Зазначені причини входять до переліку основоположних, за якими експерти зробили відповідні висновки.

Вибори в ОРДЛО

Можливість проведення виборів на території ОРДЛО активно обговорюється в уряді. Вони впевнені, що при наявності російських окупантів і постійних обстрілах підвести правдиві підсумки не вийде. Боязнь проведення ризиків полягає в ризику створення непідконтрольних Києву державних структур. Влада називає жителів Донбасу своїми, обмежуючи їх у правах. На сьогоднішній день питання проведення місцевих виборів залишається відкритим. його обговорення заплановане при зустрічі Контактної групи в Мінську.

Настрій жителів Донбасу також викликає хвилювання. Протягом п’яти років їх світогляд змінився. Велика частина отримала російські паспорти і націлена на возз’єднання з Росією. Друга частина впевнена, що зазначений шлях помилковий і найкращим виходом з ситуації, що склалася є відновлення втрачених територій.

Резюме

Час проведення місцевих і парламентських виборів у 2021 році невідомий. Спалах коронавірусної інфекції в Україні, самоізоляція громадян і карантин спричинили колосальні витрати з бюджету. Тому кошти на проведення планових заходів недостатньо. Точна інформація про проведення виборів стане відома до осені. Не виключено, що вони проведуться за рахунок коштів політиків і приватного бізнесу.

Оставьте комментарий