Характеристика дітей, які народжені в рік Щура в 2020 році

Кожного з батьків цікавить питання, яким буде їхня майбутня дитина, коли виросте. Розгадка може ховатися в характеристики східного календаря. Щороку має свій талісман, тварина. Це називається дванадцятимісячний цикл. На характер, майбутнє людини впливає те, в рік якої тварини народилася дитина.

Характеристика дітей

Існує легенда появи східного календаря. Колись Будда покликав до себе на день народження дванадцять тварин: щура і бика, тигра і кролика, дракона і змію, кінь, козу, мавпу, Півня, собаку, свиню. Першою прийшла Щур (тому ця тварина починає цикл), останньою-свиня, яка завершує річний цикл. Наступний 2020 рік буде початком нового циклу. Саме тому багатьох батьків, які планують в найближчому майбутньому дитину, цікавить питання, якими будуть діти, народжені в 2020 році.

Характеристика дітей


Коротка характеристика дітей, які народжені в рік Щура, виглядає так:

 • лідерство;
 • товариськість;
 • великий талант;
 • всебічний розвиток;
 • хороші тактики;
 • уважність до деталей;
 • упертість.

Оскільки рік Щура перший в циклі, діти, народжені в цей період-природжені лідери. Вони прагнуть бути першими у всьому. Починаючи з дитячого, самого раннього віку, малюки намагаються все зробити самостійно, без будь-чиєї допомоги. Такі діти, найчастіше, рано починають робити перші кроки, швидко вчаться розмовляти, надалі в школі стають круглими.

Діти, народжені в рік Щура, найбільше потребують спілкування з близькими, рідними, друзями. Люди, що народилися в 2020 році, не будуть замикатися в собі, вони постійно діляться своїми переживаннями, проблемами, також вони хороші слухачі, які не тільки вислухають інших, але і допоможуть у скрутній ситуації.

Кажуть, що діти, що народилися в цей період, наділені особливим талантом. Вони можуть одночасно займатися співом, малюванням, танцями, будь-яким іншим видом мистецтва. Такі люди часто стають відомими артистами, співаками, художниками.

Багатосторонній розвиток у дітей-щурів в крові. Вони стають хорошими організаторами в майбутньому, можуть робити кілька справ одночасно. Крім великого таланту, такі люди хороші організатори. Щури не зациклюються на конкретному роді занять, їм цікаво спробувати кілька професій, випробувати свої сили у політичній, творчої діяльності, таким чином, знайти себе.

Діти, що народилися в 2020 році, мають хороші організаторські здібності, почуття такту у них виробляється з роками. Такі люди хороші керівники, з підлеглими працюють злагоджено, не наказують. Завжди діляться отриманою інформацією зі своїми колегами. Ці риси характеру допомагають налагодити стосунки боса-підлеглого, зблизитися з колегами по роботі, домогтися довіри, поваги з боку підлеглих.

У роботі, навчанні, а в майбутньому в особистому житті Щури особливу увагу приділяють деталям. Вони не прискіпливі, але люблять, щоб все було ідеально. Друга половинка з таким людьми буде відчувати себе як за кам’яною стіною, у відносинах Щури уважні, чутливі.

в особистому житті Щури

Одна з негативних рис характеру є впертість. Маленькі Щури домагаються бажаного плачем. При чому поки свого не отримають, не заспокояться. В майбутньому, подорослішавши, активно йдуть до поставленої мети, долаючи всі перешкоди. Якщо з’являється конфліктна ситуація, такі люди наполегливо стоять на своєму. Домогтися компромісу в спірній ситуації дуже складно.

Ще одна відповідь на питання, які діти народяться в 2020 році – це схильність до конфліктів, владність, експресивність.

Характеристика для знаків зодіаку

Характер дитини, народженої в 2020 році, коротко можна описати так: чутливість, талановитість, уважність, трохи конфліктність, не йдуть на компроміс особистості. Це загальна характеристика. Але для кожного знака зодіаку існує своя характеристика.

Є дванадцять знаків зодіаку:

 • Овен (21.03-20.04);
 • Телець (21.04-20.05);
 • Близнюки (21.05-21.06);
 • Рак (22.06-22.07);
 • Лев (23.07-23.08);
 • Діва (24.08-23.09);
 • Ваги (24.09-23.10);
 • Скорпіон (24.10-22.11);
 • Стрілець (23.11-21.12);
 • Козеріг (22.12-20.01);
 • Водолій (21.01-18.02);
 • Риби (19.02-20.03).

Характеристика для знаків зодіаку

Багатьох цікавлять діти, народжені в 2020 році, якими вони будуть. На це питання відповість гороскоп, складений астрологами для кожного знака зодіаку окремо.

Овни-щури самі вперті Серед всіх інших знаків зодіаку. Це запальні особистості, для яких на першому місці стоїть свобода дій. Такі люди ні до кого не прислухаються, самостійно приймають рішення. Лаяти дітей за їх необачні рішення марно, прислухатися до іншої думки діти-Овни не будуть. Кращий вихід – дати дитині самій вирішувати, вчитися на своїх помилках.

Читайте так же:  Состав потребительской корзины в Украине 2019 на месяц

Тельці, на відміну від Овнів, прислухаються до думки рідних в прийнятті рішень. Це вразливі, вразливі натури, що не люблять жорстоко звернення до кого-небудь. Тельці дуже талановиті, цікавляться різноманітними видами мистецтва. Такі люди можуть стати відомими художниками, співаками.

Близнюки – найактивніші, народжені в цьому році дітки, за характером лідери. З самого народження їх основна мета – домогтися успіху, встигнути першим в будь-якій ситуації. Такі діти рано починають ходити, говорити. Основне завдання батьків-навчити малюка гарній поведінці, прищепити навички дисципліни.

Раки, народжені в рік щури-спокійні, вдумливі натури. Для них важливе розуміння, підтримка з боку близьких в будь-якому питанні. Важливо давати такій дитині багато любові, турботи, інакше він може «піти в себе», що в подальшому призведе до великих наслідків. У майбутньому Раки-щури можуть стати діловими людьми, бізнесменами, якщо батькам вдасться вчасно помітити, розвинути ділові якості.

Леви – життєрадісні, позитивні особистості. Вони люблять підвищену увагу до своєї персони. Але батькам потрібно з самого дитинства не балувати дитину, давати стільки уваги. скільки потрібно, інакше він виросте деспотом, самолюбною людиною.

Діви з самого дитинства наділені почуттям такту, великий інтуїцій. Дитина-Діва абсолютно спокійний, слухняний малюк, який не схильний до конфліктів, сварок, бійок. Єдина негативна риса характеру – небажання ділитися з іншими.

Терези-найспокійніша, слухняна дитина, яка народиться в 2020 році. Це чуйні, швидко вражаючі натури. Головне – розмовляти з дітьми спокійно, без криків. Підвищений голос може налякати малюка, навіть принести психологічну травму дитині. Головне завдання батьків – прищепити дитині впевненість у своїх силах.

Діти-Скорпіони вперті особистості. За характером це будуть непрості діти: вони часто будуть влазити в бійку, їм буде складно уникнути конфліктних ситуацій. Досягати поставленого завдання Скорпіони будуть за допомогою хитрості, можливо, обману.

Читайте так же:  Вывод из запоя при помощи капельницы в клинике "Доктор Благов Плюс"

Стрілець, як і Близнюки, дуже енергійні, життєрадісні. З самого дитинства таку дитину важливо привчити до дисципліни, направити його енергію в правильне русло. Кращий варіант – записати малюка на активний вид спорту, танці, де дитина зможе вилити всю свою енергію.

Козероги-найрозумніший знак Зодіаку в році щури 2020. Діти розвинені не погодам. З самого дитинства у них добре буде розвинена інтуїція, логічне мислення. Вчитися діти будуть на відмінно. Нерідко такі діти стають вундеркіндами. Єдиний недолік – зіпсовані відносини з друзями, однокласниками. Козерогам буде складно йти на контакт. Причина цього-уїдливість в спілкуванні.

Водолії не люблять жити за правилами. Вселяти їм свою думку марно. Такі люди трохи не впевнені в собі, можуть братися за кілька занять відразу, які так і залишаться незавершеними. Єдина негативна риса характеру – неуважність. Таким дітям потрібно постійно підказувати, що робити далі, направляти в правильне русло, контролювати виконання поставленого завдання.

допомога від держави

Риби – енергійна, незвичайна особистість. Їм властиво робити по совісті, не приймаючи нічиєї критики. З самого дитинства Риби будуть діяти, беручи до уваги дії оточуючих. Вони люблять наслідування: як поводитимуться рідні, друзі, такими особистостями вони виростуть. Спілкуватися з дітьми-Рибами потрібно буде спокійно, контролюючи кожне сказане слово.

Оставьте комментарий